Columba - çatdırılma xidməti üzrə etibarlı tərəfdaş!
Azərbaycanda fulfillment əsasında fəaliyyət göstərən ilk anbar və çatdırılma platforması - Columba(®) Bu gün rəqəmsal biznes və online satışla məşğul olan şəxslərin qarşılaşdığı ən böyük problem məhsulların alıcıya çatdırılmasıdır. Məhsul müştəriyə ya vaxtında çatdırılmır ya da çatdırılma qiyməti məhsulun dəyərindən baha olur. Sahibkarlar vaxtlarının böyük hissəsini satışdan sonrakı mikromenecment kimi işlərə sərf edirlər.
Təsəvvür edin ki, siz artıq anbar saxlanma, çeşidləmə, qablaşdırma və çatdırılma kimi mürəkkəb logistik məsələlər haqqında düşünmürsünüz və diqqətinizi tamamilə satışın inkişafına və biznesinizin genişləndirilməsinə yönəldirsiniz.
Columba məhz belə bir reallıq yaradır. Columba Azərbaycanda fulfillment əsasında fəaliyyət göstərən ilk anbar və çatdırılma platformasıdır. Columba məhsulların saxlanmasından alıcıya çatdırılmasına qədər olan bütün zənciri öz üzərinə götürür.
Columba sahibkarlara hətta kiçik həcmdə məhsulların sərfəli tariflərlə saxlanmasını və sifarişləri birbaşa anbardan çatdıraraq xərcləri minimuma endirməyi təklif edir. Columba-nın onlayn platforması sifarişlərin rahat izlənməsini və çatdırılma prosesinin real vaxt rejimində idarə olunmasını təmin edir.
Columba artıq Bakı, Sumqayıt və Abşeron ərazisində aktiv fəaliyyətə başlayıb və yaxın gələcəkdə bütün ölkəni əhatə edəcək.
Columba-ya qoşulun və biznesinizi inkişafa və uğura yönəldin!