Bu bank 10%-dən kreditlər təklif edir
NIKOIL | Bank kiçik, orta və iri biznes üçün sərfəli kreditlər təklif edir.
Bankdan “Marja”ya daxil olmuş məlumatda deyilir ki, kreditin məbləği 10 000 USD - 3 000 000 USD olmaqla illik faiz dərəcəsi 10%-dən başlayaraq, 3 aydan 60 ayadək müddətinə verilməsi nəzərdə tutulub.
Bundan əlavə Bank müştərilərə həm Bakıda, həm də Respublikanın regionlarında sadələşdirilmiş sənədlər paketini təqdim etməklə kredit ərizələrinə qısa müddət ərzində baxılmasına zəmanət verir.
NIKOIL | Bank həmçinin Sahibkarlığa Kömək Milli Fondu ilə də aktiv əməkdaşlığını davam etdirir. Bu kreditlər Azərbaycanda istehsalın və kənd təsərrüfatının digər sahələrinin inkişafı üçün əsas motivasiya mənbəyidir.
Kreditin məbləği 5000 manatdan 6 000 000 manatadək, illik faiz dərəcəsi illik 6% olmaqla 6 aydan 120 ayadək verilir. Güzəştli dövr, uzunmüddətlilik və məbləğin milli valyutada verilməsi bu kreditin əsas üstünlüklərindəndir. Son 12 il əməkdaşlıq dövrü ərzində Bank tərəfindən SKMF xətti ilə 37 mln. manat məbləğində 1626 kredit verilmişdir.