“AtaMatik” yenidən “Tour d’Azerbaidjan”da bank xidmətləri göstərdi
Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 94-cü ildönümünə həsr olunan 5 günlük yarışda “AtaBank” ASC-nin səyyar bankomatı olan “AtaMatik” xidmət göstərib.
Mayın 3-də start götürən "Tour d'Azerbaidjan-2017" ölkəmizin Bakı, Sumqayıt, Qəbələ, Oğuz, Şəki, Şamaxı, İsmayillı, Pirqulu və digər bölgələrində “AtaMatik” iştirakçılara, azarkeş və nümayəndələrə müxtəlif növ bankçılıq əməliyyatlarından istifadə imkanı yaratmışdır. “AtaMatik” səyyar bankomatı vasitəsilə hər kəs nağd pul çıxara, habelə nağdsız ödənişlər və əməliyyatlar apara bilib.
Öz müştərilərinə daim innovativ texnoloji imkanlar təqdim edən “AtaBank” ASC-nin İdarə Heyətinin sədri Dəyanət Quliyev bildirib ki, “Synergy Group”-un sponsoru olduğu “Tour d’Azerbaidjan 2017” beynəlxalq veloturunda iştirakçılara bank xidməti göstərməkdən yalnız iftixar hissi keçiririk.