“AZZA”nın qidalarının daşınma zamanı təravətli qalmasının sirri məlum olub
"Fibromet" şirkəti AZZA şirkəti üçün xususi soyutma sistemli kuzovlar hazırlayıb. "Fibromet" şirkətinin təklif etdiyi "Thermal Master" soyutma sistemləri ilə təchiz olunmuş güclü izolyasiyalı kuzovlar qida məhsullarının təzəliyinin ən yüksək keyfiyyətdə qorunaraq daşınması üçün ən ideal seçimdir.(®) "Fibromet" MMC və AZZA şirkətləri, müştərilərə daha yüksək keyfiyyətli və təravətli məhsullar təqdim edilməsi məqsədi ilə əməkdaşlıq etməkdədirlər.
Soyutma sistemli kuzov istehsalında olkə lideri olan "Fibromet" MMC, Koreya istehsalı olan "Thermal Master" soyutma sistemlərindən istifadə edərək AZZA şirkəti üçün xususi soyutma sistemli kuzovlar hazırlamışdır. Burada qarşıya qoyulmuş əsas məqsəd AZZA-nın əvəzolunmaz dadlı təamlarını ən ideal formada satış nöqtələrinə çatdırılmasını təmin etməkdir.
AZZA hər bir desertində sənətkarlığı və ənənəni yaşadır. Yalnız yüksək keyfiyyətli inqrediyentlərdən istifadə edərək müştərilərinə çox dadlı və əvəzolunmaz ləzzətlər təklif edir.
"Fibromet" şirkəti isə istehsalçıdan tədarükçüyə qədər, bu ləzzətli təamların təravətini və keyfiyyətini ideal bir formada qoruyub saxlamaq üçün, ən müasir texnologiya və xususi inovativ həllərdən istifadə edilərək hazırladığı soyutma sistemli kuzovlar ilə AZZA şirkətinin nəqliyyat daşınmalarındaki öhdəliyini tamamlamışdır.
"Fibromet" şirkətinin təklif etdiyi Thermal Master soyutma sistemləri ilə təchiz olunmuş güclü izolyasiyalı kuzovlar qida məhsullarının təzəliyinin və fərahlığının ən yüksək keyfiyyətdə qorunaraq daşınması üçün ən ideal seçimdir. Bu səyədə AZZA məhsullarını seçməklə, möhtəşəm və əvəzolunmaz təamlar dadmış olursunuz.
Peşəkarlara etibar edin və riskə getmədən keyfiyyəti seçin!