Korporativ müştərilərə MƏKTƏB LƏVAZİMATLARI TOPDAN QİYMƏTƏ
(®) SuperToys yeni dərs ilinə artıq hazırdır. Mağazalarda çantalar, məktəbli masaları, lövhələr, yemək və suqabılar, qələmqabılar və qeyd dəftərləri kimi geniş məhsul çeşidi mövcuddur. Həm orijinal keyfiyyətli brendlər, həmçinin büdcəyə uyğun olan 9 AZN-dan başlayan çantalar mağazalarda yerini alır.
Avstraliyanın orijinal Smiggle brendinə məxsus məhsullar yüksək keyfiyyətiylə seçilir. Çantalar ortopedik və suyadavamlıdır, beləliklə, uzunmüddət istifadə edilə bilər. Suqabıları isə bpa-free materialdan hazırlanmışdır, yəni tərkibində zərərli kimyəvi qatqı yoxdur. Yeməkqabıları isə xüsusi materialı sayəsində qoyduğunuz yeməkləri öz temperaturunda saxlayacaq.
Müxtəlif personajlarla rəngarəng dizayn edilmiş ləvazimatlar balacaların da xüsusi marağına səbəb olur. Məktəbli məhsulları həm dəst şəkildə, həm də təklikdə satılır. Korporativ müştərilər üçün topdan qiymətlər, köçürmə yolu ilə ödəniş, pulsuz çatdırılma kimi xidmətlər mövcuddur.
Bunlarla yanaşı, hal-hazırda bütün SuperToys mağazalarında seçilmiş məhsullara “çanta alana qələmqabı hədiyyə“ kampaniyası da mövcuddur.