BonAqua gənclərə dəstəyini davam etdirir
(®) BonAqua brendinin tərəfdaşlığı ilə 30 oktyabr - 3 noyabr tarixləri arasında Azərbaycan Könüllülərinin “Zəfər 5 il” adlı könüllülər düşərgəsi keçiriləcək.
Azərbaycan Respublikasının Gənclər və İdman Nazirliyi, Coca-Cola şirkəti, Azərbaycan Respublikasının Gənclər Fondu, “Nar”ın tərəfdaşlığı və Azərbaycan Könüllü Təşkilatları İttifaqının təşkilatçılığı ilə həyata keçiriləcək növbəti layihə vətənpərvərlik mövzusuna həsr olunur.
Göygöl Olimpiya İdman Kompleksində baş tutacaq düşərgə ölkənin müxtəlif bölgələrindən seçilmiş gəncləri bir araya gətirəcək. Proqram çərçivəsində vətənpərvərlik ruhunu gücləndirən fəaliyyətlər, komanda oyunları, seminarlar və motivasiya sessiyaları təşkil olunacaq.
Coca-Cola şirkətinin BonAqua brendi rəsmi tərəfdaş kimi gənclərin düşərgə müddətində sağlam və aktiv şəkildə iştirakını təmin etmək məqsədilə iştirakçıların təmiz və keyfiyyətli su ilə təminatına dəstək göstərəcək.
Qeyd edək ki, BonAqua Coca-Cola şirkətinin portfelinə daxil olan və beynəlxalq keyfiyyət standartlarına uyğun istehsal edilən təbii içməli sudur. Brend illərdir Azərbaycanda həyata keçirdiyi sosial və ekoloji layihələrlə gənclərin təşəbbüskarlığını və sağlam həyat tərzini dəstəkləməyə davam edir.